PROWADŹ FIRMĘ

PRZYJAZNĄ ŚRODOWISKU

INFORMACJE
CO MOŻESZ ZROBIĆ
EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA
EKSPERCI
DOFINANSOWANIE

TY TEŻ JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY ZA OCIEPLENIE KLIMATU.

ZACZNIJ DZIAŁAĆ.

POZNAJ FAKTY

Każda, nawet najmniejsza firma ma wpływ na środowisko naturalne. Nie trzeba prowadzić fabryki, kopalni, firmy produkcyjnej, by zatruwać powietrze i przyczyniać się do pogorszenia stanu środowiska i zmian klimatycznych.


Czy wiesz, że urządzenia, z których korzystasz każdego dnia w pracy, takie jak drukarki i kopiarki laserowe potrzebują ogromnych ilości energii elektycznej, do wykonywania swojej pracy? W Polsce energia ta w 80% pochodzi ze spalania węgla.Czy wiesz, że prawidłowe działanie tych urządzeń wymaga wykorzystania części zamiennych, które po zużyciu stanowią odpady trudne do zutylizowania i najczęściej zalegające na wysypisku śmieci?


CO M0ŻESZ ZROBIĆ DLA ŚRODOWISKA?

OBNIŻ ZUŻYCIE PRĄDU ELEKTRYCZNEGO 0 96%

Wymień laserowe urządzenia, które zużywają ogromne ilości energii do pracy, na ekologiczne urządzenia pigmentowe, które potrzebują jej średnio o 96% mniej.


Korzystaj z odnawialnych źródeł energii, np. energii słonecznej, produkowanej przez panele fotowoltaiczne .

Korzystaj z urządzeń pigmentowych, które nie wymagają częstej wymiany części zamiennych. Części zamienne, bez których niemożliwe jest poprawne działanie urządzeń laserowych stanowią odpady, które są trudne w utylizacji i zalegają przez dzisiątki lat na wysypiskach śmieci.

OGRANICZ ZUŻYCIE CZĘŚCI ZAMIENNYCH O 94%

OGRANICZ EMISJĘ CO2 0 92%

Wybieraj urządzenia o mniejszej emisji CO2. Urządzenia pigmentowe w porównaniu do urządzeń laserowych emitują do atmosfery o 92% mniej CO2, będącego gazem odpowiedzialnym za ocieplenie klimatu.

CO MY MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY?

Przeprowadzimy audyt energetyczny urządzeń wykorzystywanych w Twojej firmie i ocenimy aktualne zużycie prądu, emisję CO2 oraz ilość niepotrzebnych elektrośmieci produkowanych przez Twoją firmę.

Opracujemy plan działań naprawczych, które pomogą ograniczyć zużycie energii elektrycznej i ilość odpadów, a także obniżą emisję CO2.

Wdrożymy nowe rozwiązania i przeszkolimy pracowników.

Otrzymasz Certyfikat potwierdzający osiągnięcia Twojej firmy na rzecz środowiska naturalnego i klimatu.

Na wyższość urządzeń pigmentowych nad laserowymi składają się zarówno aspekty ekologiczne, jak i ekonomiczne.


DLACZEGO REKOMENDUJEMY URZĄDZENIA PIGMENTOWE EPSON?

URZĄDZENIA PIGMENTOWE PRODUKOWANE PRZEZ EPSON NIE EMITUJĄ OZONU, EMITUJĄ O 92% MNIEJ CO2, NIE GENERUJĄ ELEKTROŚMIECI W POSTACI CZĘŚCI ZAMIENNYCH.


DO 2050 R. EPSON OBNIŻY O 90% EMISJĘ CO2 ZWIĄZANĄ ZARÓWNO Z UŻYTKOWNIEM URZĄDZEŃ ALE TEŻ ICH PRODUKCJĄ.

EPSON W 2008 R. OPRACOWAŁ POLITYKĘ, KTÓREJ CELEM JEST WALKA Z GLOBALNYM OCIEPLENIEM. NIE TYLKO URZĄDZENIA MARKI EPSON SĄ EKOLOGICZNE, ALE CAŁY PROCES ICH POWSTAWANIA JEST OPRACOWANY Z NAJWYŻSZĄ DBAŁOŚCIĄ O ŚRODOWISKO.


URZĄDZENIA PIGMENTOWE PRODUKOWANE PRZEZ EPSON SĄ SZYBSZE I POTRZEBUJĄ DO DZIAŁANIA 0 96% MNIEJ ENERGII W STOSUNKU DO URZĄDZEŃ LASEROWYCH.

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII W TWOJEJ FIRMIE

Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną urządzeń EPSON, możliwe jest zasilanie urządzeń wielofunkcyjnych za pomocą energii słonecznej. System jest w 100% ekologiczny i umożliwia niezależną pracę urządzenia nawet przez 20 h (testy wykonane dla widocznego na zdjęciu urządzenia EPSON WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC).


Polska firma IT obecna na rynku od 1989 r., specjalizująca się w kwestiach poufności, bezpieczeństwa i ekonomii zarządzania dokumentami w chmurze oraz w postaci wydruków. Producent oprogramowania z grupy Documaster dla edukacji, biznesu i samorządów. Partner technologiczny i biznesowy: Microsoft, Epson, Ricoh, Acer, Sharp, Dynabook (Toshiba). Jedyny w Polsce autoryzowany dystrybutor Nashuatec. Tworzy ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania dla firm (urządzenia zasilane przez panel fotowoltaiczny).

Międzynardowy koncert specjalizujący się w produkcji drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i wielkoformatowych w przyjaznej środowisku technologii pigmentowej (atramentowej). Producent projektorów, wizualizerów, skanerów.

NASI EKSPERCI

SPRAWDŹ, CZY MOŻESZ POZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przekazanych nam danych oraz zapewniamy, że nie zostaną wykorzystane do innych celów, oprócz kontaktu w sprawie oferty przedstawionej na tej stronie. Przed przesłaniem zgłoszenia za pomocą wypełnionego formularza zalecamy zapoznanie się z naszą Polityką Prywatnośców cookies, w której określono zasady postępowania z Państwa danymi.

Administratorem moich danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest spółka Euroimpex S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mydlana 3b (51-502 Wrocław), zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w KRS w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS ... czytaj więcej >>

WYPEŁNIJ FORMULARZ